Transmisja na żywo mszy niedzielnej o godzinie 15.00 z Kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w Muchówce.

Dzięki inicjatywie trzech parafian, panom Krzysztofowi Puchała, Edwardowi Sławęta i Grzegorzowi Stochel którzy zakupili kamerę internetową możemy prowadzić bezpośrednią transmisję Liturgii, która odbywa się w naszym kościele.
Dziękujemy firmie Media System - Panu Andrzejowi Szklarzewicz i Łukaszowi Puchale, którzy nieodpłatnie zainstalowali kamerę w Kościele i udostępnili transmisję na żywo.

Transmisja mszy online
html site templates

Uwaga, wszelkie awarie i sugestie dotyczące działania transmisji nabożeństw online należy zgłaszać do osób wymienionych powyżej,
administrator strony www.parafiamuchowka.pl nie ma żadnego wpływu na działanie transmisji, jest to niezależny projekt.

Strona przystosowana dla urządzeń mobilnych