web design templates

Transmisja na żywo mszy niedzielnej o godzinie 15.00 z Kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w Muchówce.

Dzięki inicjatywie trzech parafian, panom Krzysztofowi Puchała, Edwardowi Sławęta i Grzegorzowi Stochel którzy zakupili kamerę internetową możemy prowadzić bezpośrednią transmisję Liturgii, która odbywa się w naszym kościele.
Dziękujemy firmie Media System - Panu Andrzejowi Szklarzewicz i Łukaszowi Puchale, którzy nieodpłatnie zainstalowali kamerę w Kościele i udostępnili transmisję na żywo.

Transmisja mszy online

Uwaga, wszelkie awarie i sugestie dotyczące działania transmisji nabożeństw online należy zgłaszać do osób wymienionych powyżej,
administrator strony www.parafiamuchowka.pl nie ma żadnego wpływu na działanie transmisji, jest to niezależny projekt.