portfolio site templates

XIV niedziela zwykła ogłoszenia duszpasterskie - 07.07.2019

W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy przeżywać:
pon. wsp. Św. Jana z Dukli
czw- Święto św. Benedykta opata
pt- wsp. Św. Brunona z Kwerfurtu
so- wsp. Św. Andrzeja Świerada i Benedykta

1. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2. W sobotę Nabożeństwo Fatimskie o g. 20.00, niech ten wakacyjny czas pomoże nam w duchowym odrodzeniu.
3. Bóg zapłać z udział w festynie parafialnym oraz tym wszystkim, którzy organizowali festyn i sponsorom. Szczególnie dziękuję ks. Sylwestrowi Łąckiemu za ofiarowanie książek i albumów. Radzie duszpasterskiej, ekonomicznej, Akcji Katolickiej, Caritas i Kołu Gospodyń Wiejskich, OSP.
Dochód z festynu przeznaczymy na remont organ kościelnych.
Dziękuję serdecznie panu Andrzejowi Świgost za prowadzenie strony internetowej, panu Piotrowi Skórnóg, za jazdę samochodem.
4. We wtorek o g. 20.00 w plebanii, odbędzie się spotkanie osób, które organizowały festyn.
5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła: Sławomirowi Wilk, Grażynie Pawłowskiej, Angelice Filipak, Annie Filipak, Janinie Fitrzyk.
6. Zachęcam do kupna Gościa Niedzielnego, Niedzieli oraz gazet dla dzieci i młodzieży.
7. Dziękuje bardzo za trzyletnią posługę kościelnego Krystianowi Maciejasz.
8. Pizzeria Ambrozja wraz z Centrum Active Artist Agata Nizioł, zaprasza na niedzielę 14 lipca od g. 14.00, na Dzień Rodziny, na rynek do Nowego Wiśnicza. Będą liczne atrakcje dla dzieci. Odbędzie się także koleżeńska zbiórka na kosztowną rehabilitację Kamila i Kacpra Fortuna.