5 lat strony www.parafiamuchowka.pl

Strona parafialna została uruchomiona w dniu 14 kwietnia 2014 roku. Od tego czasu przeszła kilka metamorfoz - niektóre z nich możecie zobaczyć poniżej.  

Od niedawna możemy korzystać z kolejnej, nowej wersji strony Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Muchówce. Ze statystyk wynika że prawie 75% użytkowników otwiera tą stronę na urządzeniach mobilnych i dlatego na 5-te urodziny została ona zoptymalizowana do używania na smartfonach i tabletach. Dodatkowo został zakupiony dla strony specjalny certyfikat bezpieczeństwa dzięki któremu można łatwiej odnaleźć stronę w wyszukiwarkach internetowych, a strona otworzy się szybciej i na wszystkich urządzeniach. 

Strona ma służyć dla całej naszej społeczności więc jeżeli macie propozycje, uwagi, lub informacje do zamieszczenie na tej stronie, zawsze możecie wysłać je mailem na adres email podany w zakładce kontakt. Pamietajcie że na stronie jest również dział świecke sprawy w którym zamieszczamy informacje istotne dla mieszkańców a nie związanie z działalnością parafii.

free html templates

***  © Parafia Muchówka 2019  ***