web design templates

XV niedziela zwykła ogłoszenia duszpasterskie - 14.07.2019
W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy przeżywać:

pon.- wsp. św. Bonawentury
wt.- wsp. NMP z Góry Karmel
czw.- wsp. św. Szymona z Lipnicy

1. Za tydzień składka przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie

2 . W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, pamiętajmy o udziale w nabożeństwie.

3. W czwartek o g. 19.00 w Lipnicy Murowanej nasza parafia ma zaproszenie do udziału w odpuście ku czci św. Szymona w Lipnicy. Do Lipnicy udamy się z pielgrzymką, wyjście o g. 16.45 z kościoła. Zachęcam do licznego udziału w pielgrzymce.

4. W przyszłą niedzielę, poświęcenie pojazdów po każdej Mszy św., ofiary składane przy tej okazji, są przeznaczone na misje święte.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła: Katarzynie Niecikowskiej, Bernardzie Janus, Małgorzacie Matras, Barbarze Kupiec i Władysławowi Stary

6. Zachęcam do kupna Gościa Niedzielnego, Niedzieli i gazet dla dzieci i młodzieży.

7. Dziękuje bardzo panu Tadeuszowi Kołodziej za darmowe ułożenie płytek i armatury w łazience w nowej plebanii.

8. Zmarł nasz parafianin śp. Jakub Tworzydło, Msza św. pogrzebowa będzie we wtorek o g. 12.00, pół godziny wcześniej różaniec za zmarłego. Wyprowadzenie z kaplicy cmentarnej o g. 11.15.