wilgotność:

ciśn.:

wiatr:

O Parafii   Nabożeństwa   Galeria   Kontakt

XXIX niedziela zwykła ogłoszenia duszpasterskie

22.10.2017 www.parafiamuchowka.pl

W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy przeżywać:

śr. – Wsp.  Św. Jana Pawła II

so. – Szymona i Judy Tadeusza Ap.

1.Bóg zapłać za dzisiejszą składkę przeznaczona na cele misji, za tydzień składka do kopert na okna w  nowej plebanii.

2. We poniedziałek  spotkanie LSO  o g.18.00  w kościele.

3. Pamiętajmy o  uczestnictwie w Nabożeństwie Różańcowym.

4. W piątek o g. 18.00 spotkanie młodzieży w plebanii.

5. W sobotę o g. 10.00 spotkanie DSM w plebanii

6. Dzisiaj Akcja Katolicka zbiera podpisy pod obywatelskim projektem ustawy, o ochronie ludzkiego życia, oraz prowadzi Różaniec.

7. W czwartek  26 .10. zbiórka zużytego sprzętu RTV i AGD na zakup inkubatorów w krajach misyjnych, sprzęt proszę gromadzić , na parkingu parafialnym. Wywóz sprzętu będzie o  g. 13.30

8. W czwartek o g. 9.00 Msza św. dla  SP w Muchówce i rodziców z ok. Dnia Patrona Szkoły.

9. W zeszłą niedzielę uczestniczyło we  Mszach  św. 610 osób( 332 K, 178 M), Komunię Św. przyjęły 263 osoby.

10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła: Małgorzacie Dudek, Lucynie Mochel, Annie Stary, Urszuli Wołek, Janinie Wróbel i Aleksandrze Jasińskiej.

11. W przyszłą niedzielę, spotkanie Rady Duszpasterskiej o g. 16.00

12.  Można zabierać kartki na wypominki roczne i listopadowe, są położone na bocznych ołtarzach. Pamiętajmy też o czasopismach katolickich.