wilgotność:

O Parafii   Nabożeństwa   Galeria   Kontakt

II  Niedziela Adwentu ogłoszenia duszpasterskie
10.12.2017  www.parafiamuchowka.pl

1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy:

- śr. – Wsp. Św. Łucji
-czw. – Wsp. Św. Jana od Krzyża

2. Zachęcam do udziału w Roratach w ciągu tygodnia dzieci, młodzież i dorosłych.
Roraty są o 6
45, a po południu o g.1700 we środę  i piątek.
Dzieci codziennie  losują figurkę Pana Jezusa, którą zabierają na dzień do domu.
Proszę przynosić serduszka z wypisanymi dobrymi uczynkami, ofiarowanymi Panu Bogu.
Proszę, aby dzieci chodziły z lampionami na Roraty.
Pół godziny przed Roratami, rozpoczniemy Godzinki do Niepokalanego poczęcia NMP.

3. Dzisiaj zbiórka do puszek przed kościołem przeznaczona jest na Pomoc Kościołowi na wschodzie.

4. We środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W piątek o g. 18.00 spotkanie  młodzieży w salce w plebanii.

6. W sobotę rozpoczniemy Nowennę do Dzieciątka Jezus.

7. Bóg zapłać, za życzliwe przyjęcie kościelnego Krystiana Maciejasza i lektorów, którzy pomagali mu roznosić opłatki.
Te rodziny, które były nieobecne w domu, proszę aby podeszły do zakrystii i nabyły opłatki na wigilię.
Świece na Wigilijne Dzieło Pomocy, i ozdoby świąteczne sprzedają panie z Caritasu, po Mszy św. w niedzielę.
Cena minimalna świecy małej  to 7 zł. dużej20 zł.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła: Dawidowi Matras, Małgorzacie Matras, Bernardzie Janus, Barbarze Kupiec i Władysławowi Stary.

9. Zachęcam do kupna i lektury Gościa Niedzielnego i gazet dla dzieci i młodzieży.