wilgotność:

wiatr:

O Parafii   Nabożeństwa   Galeria   Kontakt

Niedziela Objawienie Pańskie - ogłoszenia duszpasterskie - 06.01.2019

1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele misyjne.

Podczas kolędy misyjnej dzieci zebrały 3600 zł., ofiara ta została przesłana do Referatu Misyjnego naszej Diecezji.

Po Mszy św. poświęcenie kadzidła, złota i mirry.

Zapraszam jeszcze raz na Jasełka na g. 15.00 do naszej szkoły Podstawowej.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy , zachęcam do wspólnej modlitwy .

3. W sobotę zapraszam w imieniu własnym i grup działających w parafii, osoby starsze i samotne na opłatek.  Spotkanie rozpoczniemy Mszą o g. 15.00, następnie przejdziemy do sal w plebanii. Zaproszenia zostaną rozniesione.

4. W przyszłą niedzielę spotkanie opłatkowe grup działających w naszej parafii, po Mszy św. o g. 15.00

5. Spotkanie DSM w sobotę o g. 10.00

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła: Janinie Fasuga, Zofii Łacny, Anecie Łukasik, Jadwidze Osyszko i Agnieszce Więcław

7. Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego, zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego.

8. Dziękuję bardo panom, Adamowi Wróbel, Mateuszowi Stary i Andrzejowi Włosińskiemu, za ułożenie  płytek w trzech pomieszczeniach piwnicy w nowej plebanii.

9.  Zachęcam do kupna i czytania Gościa Niedzielnego,  Niedzieli i gazet dla młodzieży.

10. Dzieci, które biorą udział w dzisiejszych jasełkach, proszę aby przyszły do szkoły na g. 13,15.

w ubiegłym tygodniu

Niedziela Objawienie Pańskie - ogłoszenia duszpasterskie - 06.01.2019

1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele misyjne.

Po Mszy św. poświęcenie kadzidła, złota i mirry.

Zapraszam jeszcze raz na Jasełka na g. 15.00 do naszej szkoły Podstawowej.

5. Spotkanie DSM w sobotę o g. 10.00