wilgotność:

wiatr:

O Parafii   Nabożeństwa   Galeria   Kontakt

XXXII  Niedziela zwykła ogłoszenia duszpasterskie - 11.11.2018

1.W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy wspominać:

- pon - wsp. Św. Jozafata bpa.

- wt - wsp. Świętych Benedykta, Jana, Izaaka i Krystyna

2.Bóg zapłać za składane wypominki i ofiary. Msza św. w int. wszystkich wypominanych w naszym Kościele, będzie 2.12  o g. 15.00.

3. Dzisiaj z racji Rocznicy Odzyskania Niepodległości Msza św. o g. 10.00, pół godziny przed Mszą św. modlimy się w int. tych, którzy oddali życie za Ojczyznę i w int. naszej Ojczyzny.

4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, na Mszy św. o g. 6.30.
Nauczyciele i uczniowie SP w Muchówce, zapraszają mieszkańców Muchówki na Mszę św. w Int. Ojczyzny w środę o g. 9.00, następnie przejdziemy  do szkoły, gdzie odbędzie się uroczysta akademia, przygotowana przez uczniów naszej szkoły, z ok. 100 lecia odzyskania przez naszą Ojczyznę wolności.

5. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie młodzieży w salce w plebanii.

6. Wyrażam wdzięczność za sprzątanie kościoła: Katarzynie Dymura, Danielowi Gołdas, Krystynie Stabrawa, Renacie Gołdas i Małgorzacie Skolik.

7. Zachęcam do kupna  i lektury Gościa Niedzielnego, Niedzieli oraz gazet dla młodzieży   i dzieci.

w ubiegłym tygodniu

XXXI Niedziela Zwykła, Ogłoszenia duszpasterskie - 04.11.2018

1.W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy:

pt. -  Święto Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

so.  – Wsp. Św. Leona Wielkiego pap.

2. Bóg zapłać  za dzisiejszą składkę.

3.  Do 8 listopada możemy uzyskać odpust zupełny, codziennie za jedną zmarłą osobę. Należy przyjąć w intencji tej osoby Komunię św. wyrzec się przywiązania do zła, nawiedzić cmentarz i odmówić modlitwy Ojcze nasz, Wierzę w Boga i dowolną w intencjach Ojca Świętego

4. Do czwartku przez  modlimy się  za zmarłych pół godziny przed  Mszą św.  od 16.30 wypominki połączone z różańcem świętym.

5. W  piątek, po Mszy św. wieczornej spotkanie młodzieży w salce w plebanii.

6. W niedzielę, z racji 100 rocznicy  Odzyskania Niepodległości, pamiętajmy o wywieszeniu flag  narodowych, zapraszam też na Mszę św. w int. Ojczyzny o g. 10.00. Półgodziny przed Mszą św. będzie Akademia ku czci tych którzy tworzyli kształt naszej ojczyzny, po 123 latach niewoli.

7.  Bóg zapłać za sprzątanie kościoła: Stanisławie Maduzia, Alicji Sławęta, Danucie i Aleksandrze Kamyczek, Teresie Ptaszek i Elżbiecie Puchała. Jest to koniec kolejki, od soboty rozpoczynają mieszkańcy Podpołomia.

8. Bóg zapłać Państwu Janinie i Adamowi Wróbel,  za ufundowanie podkładek na ławki w naszym kościele.

9. Dziękuje także Panu Piotrowi Skórnóg, za wykonanie schodów na wieżę kościelną. Dziękuję także Panu Stanisławowi Skórnóg za pomoc w montażu schodów.

10. Zachęcam do kupna  i lektury Gościa Niedzielnego, Niedzieli oraz gazet dla młodzieży i dzieci.