wilgotność:

ciśn.:

wiatr:

O Parafii   Nabożeństwa   Galeria   Kontakt

I Niedziela Wielkiego Postu - ogłoszenia duszpasterskie - 18.02.2018 r.

1.Rozpoczelismy Wielki Post. Niech ten święty czas pomoże nam powrócić do Boga, odnaleźć samych siebie i odnowić nasze relacje z bliźnimi.

Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

2. Za tydzień składka   do kopert na ocieplenie nowej plebanii, oraz zbiórka  do puszki na ogólnopolski fundusz dzieła pomocy misjom Ad Gentes.

3. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła: Anecie Włosińskiej, Beacie Włosińskiej, Grzegorzowi Brzegowy, Ryszardowi Mucha, Mieczysławowi Wojtas.

4. W piątek droga krzyżowa o g. 1630 i 1900.

5. Gorzkie Żale w niedzielę o g. 1400. Za pobożny udział w Gorzkich Żalach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

6. Pamiętajmy o składaniu jednego procentu z naszych rozliczeń podatkowych, na rzecz Caritasu. Szczegóły wiadomości zamieszczone są na stronie internetowej oraz na ulotkach.

7.  Zachęcam do kupna i czytania Gościa Niedzielnego oraz gazet dla dzieci i młodzieży.

VI Niedziela zwykła - ogłoszenia duszpasterskie - 11.02.2018

1.Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.

- śr. – Środa Popielcowa

Dzisiaj trzecia niedziela  40-godzinngo nabożeństwa,  po Mszy św. zamiast kazania adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. Za tydzień składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

3. W środę Popielec, który rozpoczyna Okres Wielkiego Postu. Msze św.  o g. 700 i 1700, w tym dniu obowiązuje post ścisły pod grzechem ciężkim, tzn. możemy zjeść trzy posiłki, jeden do syta dwa lekkie, obowiązuje też zakaz spożywania alkoholu.

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła: Kindze Stary, Zofii Krawczyk, Irenie Fasuga i Katarzynie Świgost

5. W piątek drogi krzyżowe o g. 1630 i 1900

6. Gorzkie Żale w niedzielę o g. 1400

7. Pamiętajmy o składaniu jednego procentu z naszych rozliczeń podatkowych, na rzecz Caritasu. Szczegóły wiadomości zamieszczone są na stronie internetowej oraz na ulotkach.

8.  Zachęcam do kupna i czytania Gościa Niedzielnego