wilgotność:

wiatr:

O Parafii   Nabożeństwa   Galeria   Kontakt

XXIV niedziela zwykła ogłoszenia duszpasterskie - 16.09.2018

W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy przeżywać:

wt – Święto św. Stanisława Kostki

czw – wsp. Św. Andrzeja Kim i Towarzyszy

pt– Święto św. Mateusza Ap.

1.Bóg zapłać za dzisiejszą składkę.

Dzisiaj zbiórka do puszki na Uniwersytet  JPII

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po nowennie spotkanie zespołu synodalnego w plebanii. Obecność obowiązkowa.

3. W piątek o g. 16.45 spotkanie formacyjna dla kl. III Gimnazjum przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania

4. W piątek o g. 19.00 spotkanie młodzieży w plebanii

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła: Stanisławie De Oliviera, Kazimierze Wiśniewskiej, Rencie Wątroba, Józefie Mochel i Agnieszce Paszkot.

6. W tym tygodniu została wymalowana kaplica cmentarna. Bóg zapłać panu Jerzemu Czapeczka za malowanie  kaplicy i panu Łukaszowi Gajec za pomoc przy pracy.

7. Zachęcam do kupna Gościa Niedzielnego, Niedzieli i gazet dla dzieci i młodzieży.

8. Można  nabyć kalendarze rolnicze w cenie 25 zł., jest jeszcze kilka egzemplarzy.

w ubiegłym tygodniu

XXIII  Niedziela zwykła ogłoszenia duszpasterskie - 09.09.2018

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominać będziemy:

- czw. wsp. Św. Jana Chryzostoma

- pt. Święto Podwyższenia Krzyża

- so. wsp. NMP Bolesnej

2. Bóg zapłać za dzisiejszą  składkę. Za tydzień zbiórka do puszki na Uniwersytet Papieski JP II w Krakowie i Tarnowie.

3. We środę  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W czwartek Nabożeństwo Fatimskie o g. 19.00, zapraszam do wspólnej modlitwy, w intencji naszej parafii, rodzin i ojczyzny.

5. Spotkanie grupy młodzieżowej w piątek w plebanii po Mszy św. wieczornej.

6. Wyrażam wdzięczność za sprzątanie kościoła : Krystynie Tworzydło, Annie Dudek, Edycie Brzegowy, Katarzynie Bienias, Iwonie Rudnik

7. Zachęcam do kupna Gościa Niedzielnego, Niedzieli oraz gazet dla dzieci i młodzieży.

8. Są do nabycia Kalendarze Rolników w cenie 25 zł.