wilgotność:

wiatr:

O Parafii   Nabożeństwa   Galeria   Kontakt

XII niedziela zwykła ogłoszenia duszpasterskie - 24.06.2018

W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy przeżywać:

czw- Wsp. Św. Ireneusza

pt- Uroczystość Św. Ap. Piotra i Pawła

1.Dzisiejsza składka do kopert przeznaczona jest na ocieplenie nowej plebanii, Bóg zapłać za składane ofiary.

Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych, po Mszy św. o g. 7.00

2.  W środę spotkanie po Nowennie osób zaangażowanych w organizację  festynu parafialnego.

3. W piątek Msze św. o g. 7.00 i 18.00, składka na świętopietrze, czyli utrzymanie Stolicy Apostolskiej

4. Zachęcam do składania fantów, oraz fundowania nagród na festyn parafialny. Bardzo proszę, aby panie upiekły też placki. Dochód z festynu przeznaczony będzie na pomoc dla ks. Mariana Sajdaka

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła: Krystynie Adamczyk, Marii Dudek, Lidii Wołek, Genowefie Piech i Zofii Wołek

6. W związku z Festynem parafialnym Msze św. w przyszłą niedzielę o g 7,9 ,11.

7. Zachęcam do kupna Niedzieli, gdzie jest artykuł o jubileuszach i odpuście parafialnym, Gościa Niedzielnego oraz gazet dla dzieci i młodzieży.

XI niedziela Zwykła Ogłoszenia  Duszpasterskie - 17.06.2018

W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy przeżywać:

czw- wsp. Św. Alojzego Gonzagi

1. Za tydzień składka do kopert, na ocieplenie nowej plebanii. Zostały zamontowane  drzwi wejściowe do nowej plebanii, kończymy także ogrodzenie plebanii przy parkingu.

2. Pamiętajmy także o uczestnictwie w nabożeństwach czerwcowych.

3.  W środę o g. 19.00 spotkanie osób zaangażowanych w organizacje festynu parafialnego, obecność obowiązkowa.

4. W czwartek o g. 16.30 spowiedź dla dzieci i młodzieży przed zakończeniem roku szkolnego.

5. W piątek o g. 9.00 Msza św. na zakończenie Roku Szkolnego dla Szkoły Podstawowej w Muchówce.
O g. 19.00 spotkanie grupy młodzieżowej w salce w plebanii

6. Wyrażam wdzięczność za sprzątanie kościoła paniom: Bożenie Krzyżak, Celinie Mączka, Stanisławie Puchała, Grażynie Tockiej i Annie Brzegowej

7. W I niedzielę lipca planujemy Festyn Parafialny, którego dochód przeznaczymy na wsparcie pracy misyjnej ks. Mariana Sajdaka. Prosimy o pomoc w realizacji tego dzieła. Bardzo proszę panie o upieczenie placków, potrzebne są fanty i sponsorzy do nagród. Panie, które chcą upiec placki, proszę o kontakt z Panią Haliną Krawczyk.

8. W poniedziałek o g. 19.00 w remizie OSP, spotkanie osób, wspierających działalność ks. Mariana na Madagaskarze, zaprasza rodzina.

9. Zachęcam do czytania i kupna Gościa Niedzielnego i gazet dla dzieci i młodzieży.